| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | SWM supporting pole H800mm |
| Zīmols | Schneider Electric |
| Kategorijas |
Montāžas komponentes
|
| Izcelsmes valsts* | ES |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8538 9099 00 |
| ETIM | EC002622 |
| Modelis | Citi |
| Materiāls | Alumīnija |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3606480211669 |
| Krāsa | Pelēks |
| Platums | 370 mm |
| Augstums | 800 mm |
| Dziļums | 250 mm |
| RAL numurs | 7035 |