| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Switched connection unit, 13A, 2p, neon |
| Zīmols | EATON |
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8536 1050 00 |
| ETIM | EC000450 |
| Montāžas metode | Iebūvējams vienā līmenī (apmetums) |
| Skavas | Citi |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5010826125516 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 9010238241190 |
| Krāsa | Balts |
| Nesatur halogēnus | Yes |
| Materiāla kvalitāte | Termoplasts |
| Materiāls | Plastmasas |
| Savienojuma sistēma | Skrūvējams termināls |
| RAL numurs (līdzīgs) | 9016 |
| Piemērots aizsardzības pakāpei (IP) | IP20 |
| Ierīces platums | 86 mm |
| Ierīces augstums | 86 mm |
| Ierīces dziļums | 35 mm |