Switch encl. with DMV1600A 3p+sldN TNS, bottom image 1
Switch encl. with DMV1600A 3p+sldN TNS, bottom image 2
Switch encl. with DMV1600A 3p+sldN TNS, bottom image 3
Switch encl. with DMV1600A 3p+sldN TNS, bottom thumbnail 1
Switch encl. with DMV1600A 3p+sldN TNS, bottom thumbnail 2
Switch encl. with DMV1600A 3p+sldN TNS, bottom thumbnail 3
Switch encl. with DMV1600A 3p+sldN TNS, bottom
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz 24.12.26
EAN: 8711426742444
MPN: 1864309
Iepakojums: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 4-6 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums Switch encl. with DMV1600A 3p+sldN TNS, bottom
Zīmols EATON
Kategorijas Iepriekš samontēti sadales bloki
Izcelsmes valsts* NL
Harmonizētās sistēmas kods 8537 1098 00
ETIM EC002280
Nominālā strāva 1600 A
Aizsardzības pakāpe (IP) IP56
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 8711426742444
Citi tehniskie dati
Platums 555 mm
Modelis Ar vāku
Augstums 280 mm
Dziļums 590 mm