| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Switch disconnector with fuse in new design Iu = 800 A, Ue = 690 V, 3-pole, f... |
| Zīmols | Siemens |
| Kategorijas |
Slēdžu atdalītāji
|
| Izcelsmes valsts* | GB |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8536 2090 00 |
| ETIM | EC000216 |
| Nominālā pastāvīgā strāva Iu | 800 A |
| Stabu skaits | 3 |
| Versija kā galvenais slēdzis | Yes |
| Versija kā drošības slēdzis | Yes |
| Versija kā apkopes/servisa slēdzis | Yes |
| Nominālā īstermiņa izturības strāva lcw | 0 kA |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4011209739352 |
| Nominālā darbības jauda pie AC-3, 400 V | 0 kW |
| Papildu kontaktu skaits kā parasti atvērts kontakts | 0 |
| Papildkontaktu skaits kā parasti slēgts kontakts | 0 |
| Nosacītā nominālā īssavienojuma strāva Iq | 0 kA |
| Papildkontaktu skaits kā pārslēgšanas kontakts | 0 |
| Slēdžu skaits | 0 |
| Bloķējams | Yes |
| Integrēta motora piedziņa | No |
| Versija kā avārijas apturēšanas uzstādīšana | No |
| Nominālā darbības jauda pie AC-23, 400 V | 400 kW |
| Piemērots uzstādīšanai uz grīdas | No |
| Piemērots 4 caurumu montāžai priekšā | No |
| Piemērots priekšējai montāžas centram | No |
| Piemērots sadales paneļa uzstādīšanai | No |
| Piemērots starpposma montāžai | No |
| Maks. nominālais darba spriegums Ue AC | 690 V |
| Motora piedziņa pēc izvēles | No |
| Sprieguma atbrīvošana pēc izvēles | No |
| Nominālā pastāvīgā strāva pie AC-21, 400 V | 0 A |
| Pārslēgšanas jauda pie 400 V | 0 kW |
| Versija kā atpakaļgaitas slēdzis | No |
| Nominālā pastāvīgā strāva pie AC-23, 400 V | 800 A |