OT200E11 SWITCH-DISCONNECTOR image 1
OT200E11 SWITCH-DISCONNECTOR image 2
OT200E11 SWITCH-DISCONNECTOR thumbnail 1
OT200E11 SWITCH-DISCONNECTOR thumbnail 2
OT250E11P SWITCH-DISCONNECTOR
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā, kamēr prece ir krājumā
EAN: 6417019247434
MPN: 1SCA022759R8170
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums OT200E11 SWITCH-DISCONNECTOR
ETIM EC000216
Nominālā pastāvīgā strāva Iu 200 A
Stabu skaits 2
Nominālais darba spriegums 1000 V
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 6417019247434
Bloķējams No
Nominālā darbības jauda pie AC-23, 400 V 110 kW
Piemērots uzstādīšanai uz grīdas Yes
Piemērots 4 caurumu montāžai priekšā No
Piemērots priekšējai montāžas centram No
Piemērots sadales paneļa uzstādīšanai Yes
Piemērots starpposma montāžai Yes
Maks. nominālais darba spriegums Ue AC 1000 V
Motora piedziņa pēc izvēles No
Sprieguma atbrīvošana pēc izvēles No
Ierīces uzbūve Iebūvēta ierīce fiksētā iebūvēšanas tehnika
Nominālā pastāvīgā strāva pie AC-21, 400 V 200 A
Pārslēgšanas jauda pie 400 V 110 kW
Versija kā atpakaļgaitas slēdzis No
Nominālā pastāvīgā strāva pie AC-23, 400 V 200 A