switch disconnector EasyPact CVS400NA, 3 poles, 400 A, AC22A, AC23A image 1
switch disconnector EasyPact CVS400NA, 3 poles, 400 A, AC22A, AC23A image 2
switch disconnector EasyPact CVS400NA, 3 poles, 400 A, AC22A, AC23A image 3
switch disconnector EasyPact CVS400NA, 3 poles, 400 A, AC22A, AC23A image 4
switch disconnector EasyPact CVS400NA, 3 poles, 400 A, AC22A, AC23A thumbnail 1
switch disconnector EasyPact CVS400NA, 3 poles, 400 A, AC22A, AC23A thumbnail 2
switch disconnector EasyPact CVS400NA, 3 poles, 400 A, AC22A, AC23A thumbnail 3
switch disconnector EasyPact CVS400NA, 3 poles, 400 A, AC22A, AC23A thumbnail 4
switch disconnector EasyPact CVS400NA, 3 poles, 400 A, AC22A, AC23A
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā, kamēr prece ir krājumā
EAN: 3606480248023
MPN: LV540400
Iepakojums: 1
Kaste: 3
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: Pēc pieprasījuma
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums switch disconnector EasyPact CVS400NA, 3 poles, 400 A, AC22A, AC23A
Zīmols Schneider Electric
Kategorijas Slēdžu atdalītāji
Harmonizētās sistēmas kods 8536 5080 00
ETIM EC000216
Nominālā pastāvīgā strāva Iu 400 A
Stabu skaits 3
Nominālais darba spriegums 220-440 V
Aizsardzības pakāpe (IP), priekšpuse IP40
Versija kā galvenais slēdzis Yes
Versija kā drošības slēdzis No
Versija kā apkopes/servisa slēdzis No
Nominālā īstermiņa izturības strāva lcw 5 kA
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 3606480248023
Iepakojuma līmenis 2 3606480248021
Citi tehniskie dati
Nominālā darbības jauda pie AC-3, 400 V 0 kW
Papildu kontaktu skaits kā parasti atvērts kontakts 0
Papildkontaktu skaits kā parasti slēgts kontakts 0
Nosacītā nominālā īssavienojuma strāva Iq 0 kA
Papildkontaktu skaits kā pārslēgšanas kontakts 5
Slēdžu skaits 1
Bloķējams Yes
Integrēta motora piedziņa No
Galvenās ķēdes elektriskā pieslēguma veids Skrūvju savienojums
Versija kā avārijas apturēšanas uzstādīšana No
Vadības elementa veids Pārslēdzējs
Nominālā darbības jauda pie AC-23, 400 V 0 kW
Krāsu kontroles elements Melns
Piemērots uzstādīšanai uz grīdas No
Piemērots 4 caurumu montāžai priekšā Yes
Piemērots priekšējai montāžas centram Yes
Piemērots sadales paneļa uzstādīšanai Yes
Piemērots starpposma montāžai Yes
Maks. nominālais darba spriegums Ue AC 440 V
Motora piedziņa pēc izvēles No
Sprieguma atbrīvošana pēc izvēles No
Ierīces uzbūve Iebūvēta ierīce fiksētā iebūvēšanas tehnika
Nominālā pastāvīgā strāva pie AC-21, 400 V 0 A
Pārslēgšanas jauda pie 400 V 0 kW
Versija kā atpakaļgaitas slēdzis No
Nominālā pastāvīgā strāva pie AC-23, 400 V 400 A