switch disconnector, Compact INS250-100 , 100 A, with red rotary handle and yellow front, 4 poles image 1
MD01 image 2
switch disconnector, Compact INS250-100 , 100 A, with red rotary handle and yellow front, 4 poles thumbnail 1
MD01 thumbnail 2
switch disconnector, Compact INS250-100 , 100 A, with red rotary handle and yellow front, 4 poles
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz nākamajam cenrādim vai kamēr prece ir krājumā
EAN: 3303430311218
MPN: 31121
Iepakojums: 1
Kaste: 9
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 4-6 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums switch disconnector, Compact INS250-100 , 100 A, with red rotary handle and yellow front, 4 poles
Zīmols Schneider Electric
Kategorijas Slēdžu atdalītāji
Izcelsmes valsts* PL
ETIM EC000216
Nominālā pastāvīgā strāva Iu 100 A
Stabu skaits 4
Nominālais darba spriegums 0-690 V
Aizsardzības pakāpe (IP), priekšpuse IP40
Versija kā galvenais slēdzis Yes
Versija kā drošības slēdzis No
Versija kā apkopes/servisa slēdzis Yes
Nominālā īstermiņa izturības strāva lcw 8.5 kA
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 3303430311218
Iepakojuma līmenis 2 3303430311216
Citi tehniskie dati
Nominālā darbības jauda pie AC-3, 400 V 0 kW
Papildu kontaktu skaits kā parasti atvērts kontakts 0
Papildkontaktu skaits kā parasti slēgts kontakts 0
Nosacītā nominālā īssavienojuma strāva Iq 0 kA
Papildkontaktu skaits kā pārslēgšanas kontakts 2
Slēdžu skaits 1
Bloķējams Yes
Integrēta motora piedziņa No
Galvenās ķēdes elektriskā pieslēguma veids Skrūvju savienojums
Versija kā avārijas apturēšanas uzstādīšana Yes
Vadības elementa veids Garais pagriežamais rokturis
Nominālā darbības jauda pie AC-23, 400 V 45 kW
Krāsu kontroles elements Sarkans
Piemērots uzstādīšanai uz grīdas Yes
Piemērots 4 caurumu montāžai priekšā Yes
Piemērots priekšējai montāžas centram Yes
Piemērots sadales paneļa uzstādīšanai Yes
Piemērots starpposma montāžai No
Maks. nominālais darba spriegums Ue AC 690 V
Motora piedziņa pēc izvēles No
Sprieguma atbrīvošana pēc izvēles No
Ierīces uzbūve Iebūvēta ierīce fiksētā iebūvēšanas tehnika
Nominālā pastāvīgā strāva pie AC-21, 400 V 0 A
Pārslēgšanas jauda pie 400 V 0 kW
Versija kā atpakaļgaitas slēdzis No
Nominālā pastāvīgā strāva pie AC-23, 400 V 100 A
Lejupielādes
Apraksts
This Compact INS250-100 is a 4 poles non-automatic switch-disconnector with red rotary handle and yellow front. It is suitable for isolation with positive contact indication, as defined by IEC 60947-1 and IEC60947-3 standards. The operational current is 100A at 415VAC in categories AC22A and AC23A. The rated voltage is 690VAC 50/60Hz or 250VDC. It can be used as an emergency-off device. For easy identification, it uses special colours stipulated by the standards. The red rotary handle is designed to offer easy operation and high performance in interruption of currents. Compact INS250-100 is a class II insulation level front-face device as per IEC 60664 standard.