switch disconnector, Compact INS250-100 , 100 A, standard version with black rotary handle, 4 poles image 2
switch disconnector, Compact INS250-100 , 100 A, standard version with black rotary handle, 4 poles image 3
switch disconnector, Compact INS250-100 , 100 A, standard version with black rotary handle, 4 poles image 4
MD01 thumbnail 1
switch disconnector, Compact INS250-100 , 100 A, standard version with black rotary handle, 4 poles thumbnail 2
switch disconnector, Compact INS250-100 , 100 A, standard version with black rotary handle, 4 poles thumbnail 3
switch disconnector, Compact INS250-100 , 100 A, standard version with black rotary handle, 4 poles thumbnail 4
switch disconnector, Compact INS250-100 , 100 A, standard version with black rotary handle, 4 poles
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā, kamēr prece ir krājumā
EAN: 3303430311010
MPN: 31101
Iepakojums: 1
Kaste: 9
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: Pēc pieprasījuma
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums switch disconnector, Compact INS250-100 , 100 A, standard version with black rotary handle, 4 poles
Zīmols Schneider Electric
Kategorijas Slēdžu atdalītāji
Izcelsmes valsts* PL
ETIM EC000216
Nominālā pastāvīgā strāva Iu 100 A
Stabu skaits 4
Nominālais darba spriegums 0-690 V
Aizsardzības pakāpe (IP), priekšpuse IP40
Versija kā galvenais slēdzis Yes
Versija kā drošības slēdzis No
Versija kā apkopes/servisa slēdzis Yes
Nominālā īstermiņa izturības strāva lcw 8.5 kA
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 3303430311010
Iepakojuma līmenis 2 3303430311018
Citi tehniskie dati
Nominālā darbības jauda pie AC-3, 400 V 0 kW
Papildu kontaktu skaits kā parasti atvērts kontakts 0
Papildkontaktu skaits kā parasti slēgts kontakts 0
Nosacītā nominālā īssavienojuma strāva Iq 0 kA
Papildkontaktu skaits kā pārslēgšanas kontakts 2
Slēdžu skaits 1
Bloķējams Yes
Integrēta motora piedziņa No
Galvenās ķēdes elektriskā pieslēguma veids Skrūvju savienojums
Versija kā avārijas apturēšanas uzstādīšana No
Vadības elementa veids Garais pagriežamais rokturis
Nominālā darbības jauda pie AC-23, 400 V 45 kW
Krāsu kontroles elements Melns
Piemērots uzstādīšanai uz grīdas Yes
Piemērots 4 caurumu montāžai priekšā Yes
Piemērots priekšējai montāžas centram Yes
Piemērots sadales paneļa uzstādīšanai Yes
Piemērots starpposma montāžai No
Maks. nominālais darba spriegums Ue AC 690 V
Motora piedziņa pēc izvēles No
Sprieguma atbrīvošana pēc izvēles No
Ierīces uzbūve Iebūvēta ierīce fiksētā iebūvēšanas tehnika
Nominālā pastāvīgā strāva pie AC-21, 400 V 0 A
Pārslēgšanas jauda pie 400 V 0 kW
Versija kā atpakaļgaitas slēdzis No
Nominālā pastāvīgā strāva pie AC-23, 400 V 100 A
Lejupielādes
Apraksts
This Compact INS250-100 is a 4 poles non-automatic switch-disconnector with black rotary handle. It is suitable for isolation with positive contact indication, as defined by IEC 60947-1 and IEC60947-3 standards. The operational current is 100A at 415VAC in categories AC22A and AC23A. The rated voltage is 690VAC 50/60Hz or 250VDC. The black rotary handle is designed to offer easy operation and high performance in interruption of currents. Compact INS250-100 is a class II insulation level front-face device as per IEC 60664 standard.