| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | SWIDISC CLUTCH DRIVE SHORT AXE |
| Zīmols | Legrand |
| Kategorijas |
Slēdžu-atvienotāju piederumi
|
| Izcelsmes valsts* | FR |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8538 9099 00 |
| ETIM | EC000916 |
| Garums | 158 mm |
| Šķērsgriezuma augstums | 6 mm |
| Šķērsgriezuma platums | 8 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3245060227333 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 3414971806528 |
| Iepakojuma līmenis 3 | 3414971806535 |