BPZ-KC-2/95N-ALU Terminal block 2x95mm², 500A Cu / 440A Al image 1
BPZ-KC-2/95N-ALU Terminal block 2x95mm², 500A Cu / 440A Al image 2
BPZ-KC-2/95N-ALU Terminal block 2x95mm², 500A Cu / 440A Al thumbnail 1
BPZ-KC-2/95N-ALU Terminal block 2x95mm², 500A Cu / 440A Al thumbnail 2
Terminal block 2x95mm², 500A Cu / 440A Al
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz nākamajam cenrādim vai kamēr prece ir krājumā
EAN: 9010238092204
MPN: 195347
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums BPZ-KC-2/95N-ALU Terminal block 2x95mm², 500A Cu / 440A Al
Citi tehniskie dati
Platums 41 mm
Augstums 51 mm
Dziļums 84 mm
Vadītāja šķērsgriezums elastīgs (smalkais pavediens) ar kabeļa gala uzmavu 70 mm²
Vadītāja šķērsgriezums ciets (ciets, savīts) 95 mm²
Maks. nominālā strāva 500 A
Apraksts
1-pole terminal block, BPZ-KC-...-ALU; aluminum design; rated current/terminal capacity in accordance with specifications; assembly primarily on DIN rails or, where applicable, mounting plate, protection type IP20, max. operating voltage 1000V AC/DC, available in the colors gray/blue/yellow-green. Equipment supplied: 1 1 pole terminal block