BPZ-KC-2/35-ALU Terminal block 2x35mm², 270A Cu / 240A Al image 1
BPZ-KC-2/35-ALU Terminal block 2x35mm², 270A Cu / 240A Al image 2
BPZ-KC-2/35-ALU Terminal block 2x35mm², 270A Cu / 240A Al thumbnail 1
BPZ-KC-2/35-ALU Terminal block 2x35mm², 270A Cu / 240A Al thumbnail 2
Terminal block 2x35mm², 270A Cu / 240A Al
Piegādātāja krājumā
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz 24.12.26
EAN: 9010238092075
MPN: 195333
Iepakojums: 1
Kaste: 10
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 4-6 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums BPZ-KC-2/35-ALU Terminal block 2x35mm², 270A Cu / 240A Al
Zīmols EATON
Kategorijas Iepriekš samontēti sadales bloki
Izcelsmes valsts* FI
Harmonizētās sistēmas kods 8536 9010 00
ETIM EC001894
Stabu skaits 1
Skavas pozīciju skaits uz stabu 2
Citi tehniskie dati
Platums 27 mm
Augstums 40 mm
Dziļums 45.6 mm
Vadītāja šķērsgriezums elastīgs (smalkais pavediens) ar kabeļa gala uzmavu 25 mm²
Vadītāja šķērsgriezums ciets (ciets, savīts) 35 mm²
Maks. nominālā strāva 270 A
Ar N-sliedi No
Ar PE sliedi No
Apraksts
1-pole terminal block, BPZ-KC-...-ALU; aluminum design; rated current/terminal capacity in accordance with specifications; assembly primarily on DIN rails or, where applicable, mounting plate, protection type IP20, max. operating voltage 1000V AC/DC, available in the colors gray/blue/yellow-green. Equipment supplied: 1 1 pole terminal block