BPZ-KC-2/240-ALU Terminal block 2x240mm², 850A Cu / 760A Al image 1
BPZ-KC-2/240-ALU Terminal block 2x240mm², 850A Cu / 760A Al image 2
BPZ-KC-2/240-ALU Terminal block 2x240mm², 850A Cu / 760A Al thumbnail 1
BPZ-KC-2/240-ALU Terminal block 2x240mm², 850A Cu / 760A Al thumbnail 2
Terminal block 2x240mm², 850A Cu / 760A Al
Piegādātāja krājumā
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz 24.12.26
EAN: 9010238092310
MPN: 195358
Iepakojums: 1
Kaste: 3
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums BPZ-KC-2/240-ALU Terminal block 2x240mm², 850A Cu / 760A Al
Stabu skaits 1
Skavas pozīciju skaits uz stabu 2
Citi tehniskie dati
Platums 59 mm
Augstums 65 mm
Dziļums 106 mm
Vadītāja šķērsgriezums elastīgs (smalkais pavediens) ar kabeļa gala uzmavu 185 mm²
Vadītāja šķērsgriezums ciets (ciets, savīts) 240 mm²
Maks. nominālā strāva 850 A
Apraksts
1-pole terminal block, BPZ-KC-...-ALU; aluminum design; rated current/terminal capacity in accordance with specifications; assembly primarily on DIN rails or, where applicable, mounting plate, protection type IP20, max. operating voltage 1000V AC/DC, available in the colors gray/blue/yellow-green. Equipment supplied: 1 1 pole terminal block