BPZ-KC-1/35N-ALU Terminal block 1x35mm², 135A Cu / 120A Al image 1
BPZ-KC-1/35N-ALU Terminal block 1x35mm², 135A Cu / 120A Al image 2
BPZ-KC-1/35N-ALU Terminal block 1x35mm², 135A Cu / 120A Al thumbnail 1
BPZ-KC-1/35N-ALU Terminal block 1x35mm², 135A Cu / 120A Al thumbnail 2
Terminal block 1x35mm², 135A Cu / 120A Al
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz nākamajam cenrādim vai kamēr prece ir krājumā
EAN: 9010238092051
MPN: 195331
Iepakojums: 1
Kaste: 10
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums BPZ-KC-1/35N-ALU Terminal block 1x35mm², 135A Cu / 120A Al
Citi tehniskie dati
Platums 16 mm
Augstums 40 mm
Dziļums 45.6 mm
Vadītāja šķērsgriezums elastīgs (smalkais pavediens) ar kabeļa gala uzmavu 25 mm²
Vadītāja šķērsgriezums ciets (ciets, savīts) 35 mm²
Maks. nominālā strāva 135 A
Apraksts
1-pole terminal block, BPZ-KC-...-ALU; aluminum design; rated current/terminal capacity in accordance with specifications; assembly primarily on DIN rails or, where applicable, mounting plate, protection type IP20, max. operating voltage 1000V AC/DC, available in the colors gray/blue/yellow-green. Equipment supplied: 1 1 pole terminal block