| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | SVITIDLO RC132V LED43S/840 PSD W60L60 OC |
| Zīmols | PHILIPS |
| ETIM | EC001744 |
| Krāsu atveidošanas indekss CRI | 80-89 |
| Nominālais spriegums | 220-240 V |
| Maks. sistēmas jauda | 37 W |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8710163334707 |
| Gaismas plūsma | 4300 lm |