| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | SVIT. RC132V LED36S/830 PSD W30L120 OC |
| Zīmols | PHILIPS |
| ETIM | EC001744 |
| Krāsu atveidošanas indekss CRI | 80-89 |
| Nominālais spriegums | 220-240 V |
| Maks. sistēmas jauda | 35 W |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8718699386139 |
| Gaismas plūsma | 3600 lm |