| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | CoreLine LED Downlight DN131B LED20S/840 PSU PI6 ALU |
| Zīmols | PHILIPS |
| Harmonizētās sistēmas kods | 9405 1190 00 |
| ETIM | EC001744 |
| Krāsu atveidošanas indekss CRI | 80-89 |
| Trieciena stiprums | IK02 |
| Nominālais spriegums | 220-240 V |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP20 |
| Krāsu temperatūra | 4000 K |
| Maks. sistēmas jauda | 22 W |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8718696852750 |
| Gaismas plūsma | 2000 lm |