SV-SMT 7.62HP/04/90MSF2 SC/4 2.6SN BX image 1
SV-SMT 7.62HP/04/90MSF2 SC/4 2.6SN BX image 2
SV-SMT 7.62HP/04/90MSF2 SC/4 2.6SN BX thumbnail 1
SV-SMT 7.62HP/04/90MSF2 SC/4 2.6SN BX thumbnail 2
Hybrid connector (board connection), 7.62 mm, Number of poles: 4, Outg
Tikai pasūtījums Minimālais pasūtījuma daudzums: 36
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz 24.12.26
EAN: 4050118630879
MPN: 2626930000
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums SV-SMT 7.62HP/04/90MSF2 SC/4 2.6SN BX
Nominālais spriegums 630 V
Stabu skaits 4
Darbības temperatūra -50-130 °C
Nominālais pārsprieguma spriegums 6 kV
Elektriskā pieslēguma veids THR savienojums
Savienotāja modelis Fiksēts savienotājs
Leņķa PCB/kontakts 90° (vertikāli uz augšu)
Nominālā strāva In 41 A
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 4050118630879
Kontaktvirsmas materiāls Skārda
Virssprieguma kategorija II
Piesārņojuma pakāpe 2
Garuma tapa 2.6 mm
Moduļu atstatuma savienojumi 7.62 mm
Spraudņa kontaktu rindu skaits 1
Aplīmēšanas veids Citi
Moduļu atstatuma kontakti 7.62 mm