SV-SMT 7.62HP/02/270SF 2.6SN BK BX image 1
SV-SMT 7.62HP/02/270SF 2.6SN BK BX image 2
SV-SMT 7.62HP/02/270SF 2.6SN BK BX thumbnail 1
SV-SMT 7.62HP/02/270SF 2.6SN BK BX thumbnail 2
PCB plug-in connector (board connection), 7.62 mm, Number of poles: 2,
Tikai pasūtījums Minimālais pasūtījuma daudzums: 60
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz 24.12.26
EAN: 4050118513363
MPN: 2499940000
Kaste: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 4-6 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums SV-SMT 7.62HP/02/270SF 2.6SN BK BX
Zīmols Weidmüller
Kategorijas PCB savienotāji un spailes
Izcelsmes valsts* RO
Harmonizētās sistēmas kods 8536 6990 00
ETIM EC002637
Savienojuma veids Elastīgs PCB savienotājs
Nominālais spriegums 630 V
Stabu skaits 2
Darbības temperatūra -50-130 °C
Nominālais pārsprieguma spriegums 6 kV
Elektriskā pieslēguma veids THR savienojums
Savienotāja modelis Fiksēts savienotājs
Leņķa PCB/kontakts 0°/180° (horizontāli)
Nominālā strāva In 41 A
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 4050118513363
Citi tehniskie dati
Krāsu korpuss Melns
Kontakta veids Tapa
Stiprinājuma veids Lodēšana
Izolācijas materiāla uzliesmojamības klase saskaņā ar UL94 V0
Kontaktvirsmas materiāls Skārda
Virssprieguma kategorija III
Piesārņojuma pakāpe 2
Garuma tapa 2.6 mm
Moduļu atstatuma savienojumi 7.62 mm
Spraudņa kontaktu rindu skaits 1
Aplīmēšanas veids Citi
Moduļu atstatuma kontakti 7.62 mm