| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Circuit-breaker component adaptor 4-pole 500A, 690V 9345724 |
| Zīmols | Rittal |
| Kategorijas |
Busbar Systems and Accessories
|
| Izcelsmes valsts* | DE |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8536 9095 00 |
| Montāžas sliežu bruņojums | Nav |
| Elektriskā pieslēguma veids | Citi |
| Nominālā strāva In | 500 A |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4028177684539 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 4028177684539 |
| Iepakojuma līmenis 3 | 4028177684539 |
| Kopnes attālums | 60 mm |
| Maks. kopnes biezums | 10 mm |
| Adaptera platums | 185 mm |
| Sliedes platums | 30 mm |
| Min. kopnes biezums | 5 mm |