| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Suspension fixing AMJK1 Suspension Hook Kit |
| Zīmols | Ensto |
| ETIM | EC002557 |
| Platums | 65 mm |
| Augstums | 60 mm |
| Piederuma/rezerves daļas veids | Atbalsta kronšteins |
| Garums | 40 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 6438100407223, 6438100407223 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 6438100407223 |
| Materiāls | Tērauds |
| Caurspīdīgs | No |
| Piederums | Yes |
| Rezerves daļa | No |
Monix IP23 is efficient and versatile luminaire serie for dry and humid premises. The multipurpose luminaire range fits excellent for general lighting supermarkets, warehouses and various industrial applications.