| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Surge arrester terminal block 2-pole DEHNconnect SD2 |
| Zīmols | Dehn |
| Izcelsmes valsts* | DE |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8536 3010 00 |
| ETIM | EC000943 |
| Maks. nepārtraukta sprieguma maiņstrāva | 19.5 V |
| Nominālā izlādes pārsprieguma strāva (8/20) | 0.6 kA |
| Nominālā slodzes strāva | 10 A |
| Sprieguma aizsardzības līmenis serde/serde | 76 V |
| Maks. nepārtraukts spriegums DC | 28 V |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | Citi |
| Nominālais spriegums DC | 24 V |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4013364150652, 4013364150652 |
| Montāžas metode | DIN sliede (augšējā cepures sliede) 35 mm |
| Savienojums 1 | Iebīdāmā spaile |
| Vadu skaits (bez zemējuma) | 2 |
| Biežuma ierobežošana | 5.5 MHz |
| Sprieguma aizsardzības līmenis serde/zeme | 38 V |
| Montāžas platums | 6 mm |
| Signāla atvienošana | Yes |
| Zemējums caur | DIN sliede (augšējā cepures sliede) |