| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Surface mounting kit 1200×300×70mm for panels |
| Zīmols | Sylvania |
| Kategorijas |
Gaismekļu piederumi
Gaismekļi |
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 9405 9900 90 |
| ETIM | EC002557 |
| Platums | 300 mm |
| Augstums | 70 mm |
| Garums | 1200 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5410288446141 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 5410288446148 |