| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | 41384S-B Surface-mounted box, size 1/4 |
| Zīmols | ABB |
| Kategorijas |
Durvju telefoni un domofoni
|
| ETIM | EC000350 |
| Montāžas metode | Virsmas montāža (apmetums) |
| Krāsa | Melns |
| Platums | 32 mm |
| Augstums | 133 mm |
| Dziļums | 347 mm |
| Vienību skaits | 4 |
| Materiāls | Plastmasas |
| Iepakojuma līmenis 1 | 6955891809505 |