| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Surface mount-Wand-docking station with charging function, black |
| Zīmols | ELTAKO |
| Izcelsmes valsts* | AT |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8538 9099 00 |
| ETIM | EC002834 |
| Montāžas metode | Virsmas montāža (apmetums) |
| Krāsa | Balts |
| Platums | 215 mm |
| Augstums | 305 mm |
| Dziļums | 22.5 mm |
| Piemērots | Apple Lightning (no 5. paaudzes) |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4010312327067, 4010312327067 |
Surface mount wall docking station with charging function, Aluminium frame, black glass panel, with power supply 110-230V, mounting on conventional switch box