| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Surface mount docking station with charging function and control function, housing silver, glass cover black |
| Zīmols | ELTAKO |
| Izcelsmes valsts* | AT |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8526 9200 00 |
| ETIM | EC002834 |
| Montāžas metode | Citi |
| Krāsa | Citi |
| Platums | 218 mm |
| Augstums | 307 mm |
| Dziļums | 35 mm |
| Piemērots | Apple Lightning (no 5. paaudzes) |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4010312327166, 4010312327166 |
Surface mount docking station with charging function, iPad locking and control function, housing silver, glass cover black, Lightning connection, including POE+ injector, Audio output, USB-A output, compatible with many tablets thanks to the sliding charging connector