| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Support profile holder new |
| Zīmols | Schneider Electric |
| Izcelsmes valsts* | DE |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| ETIM | EC002625 |
| Piederuma/rezerves daļas veids | Stiprinājuma detaļas/komplekts |
| Materiāls | Plastmasas |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4015153160927 |
| Platums | 28 mm |
| Augstums | 41 mm |
| Dziļums | 22 mm |