| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | SUP2 DRIVER 75W AC/DC DALI TRACKUNIT WH - AC/DC driver |
| Zīmols | Zumtobel |
| Kategorijas |
LED draiveri
|
| Izcelsmes valsts* | DE |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| ETIM | EC002710 |
| Platums | 26 mm |
| Augstums | 64 mm |
| Garums | 477 mm |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP20 |
| Nav aptumšošanas funkcijas | No |
| Iepakojuma līmenis 1 | 9008709803381, 9008709803381 |
| Aizsardzības klase | I |
| Pastāvīga gaismas jauda (CLO) | No |
| Ir pieejams IFTTT atbalsts | No |
| Aptumšošana 0-10 V | No |
| Aptumšošana 1-10 V | No |
| DALI aptumšošana | No |
| Aptumšot DMX | No |
| Aptumšošanas potenciometrs (integrēts) | No |
| Dimming LineSwitch | No |
| Aptumšošanas ražotāja patentēta sistēma | No |
| Aptumšošanas tīkla sprieguma modulācija | No |
| Aptumšošanas fāzes atslēgšana | No |
| Aptumšošanas fāzes pārslēgšana | No |
| Programmējama aptumšošana | No |
| RF aptumšošana | No |
| Aptumšojoša sinusoidālā viļņa samazināšana | No |
| Aptumšošana Touch un Dim | No |
| Aptumšojošs Zigbee | No |
| Aptumšošana ar spiedpogu | No |
| Aptumšošana DSI | No |
| Darbība ar Bluetooth | No |
| Savietojams ar Apple HomeKit | No |
| Savietojams ar Google palīgu | No |
| Savietojams ar Amazon Alexa | No |
| Savietojams ar Casambi | No |