| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Sun@Home Circular Pendant Silver |
| Zīmols | LEDVANCE |
| Kategorijas |
Piekaramie gaismekļi
|
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 9405 1190 00 |
| ETIM | EC001743 |
| Krāsu atveidošanas indekss CRI | 90-100 |
| Garums | 1210 mm |
| Augstums/dziļums | 1210 mm |
| Lampas tips | LED nav maināms |
| Nominālais spriegums | 220-240 V |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP20 |
| Krāsu temperatūra | 2200-5000 K |
| Maks. sistēmas jauda | 18.5 W |
| Nominālā gaismas plūsma saskaņā ar IEC 62722-2-1 | 500 lm |
| Gaismekļu efektivitāte | 27 lm/W |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4058075762749 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 4058075762756 |
| Iepakojuma līmenis 3 | 4058075762749 |
| Aizsardzības klase | II |
| Atstarotājs | Nav |
| Lampas turētājs | Nav |
| Savienojuma veids | Iebīdāma skava |
| Krāsu korpuss | Sudraba |
| Sprieguma veids | AC |
| Režģa veids | Citi |
| Diametrs | 450 mm |
| Mājokļa materiāls | Alumīnija |
| Tiešā/netiešā proporcija atsevišķi kontrolējama | No |
| Piemērots vieglas līnijas konfigurācijai | No |
| Piemērots avārijas apgaismojumam | No |
| Gaismas koplietošana | Simetrisks |
| Kulona garums | 1210 mm |
| Integrēts avārijas barošanas avots | No |
| Ar gaismas avotu | Yes |
| Gaismeklis ar ierobežotu virsmas temperatūru, zīme "D" saskaņā ar EN 60598-2-24 | No |
| Piemērots lampu skaitam | 0 |
| Ar vadības ierīci | Yes |
| Ar balstiekārtu | Yes |
| Piemērots darba vietai saskaņā ar EN 12464-1 | No |
| Nominālā strāva | 130 mA |
| Pastāvīga gaismas jauda (CLO) | No |
| Ir pieejams IFTTT atbalsts | Yes |
| Elektroinstalācijas veids | Beidzas |
| Nominālais kalpošanas laiks L70/B50 pie 25 °C | 30000 h |
| Kvēldiega pārbaude saskaņā ar IEC 60695-2-11 | 650 °C - 30 s |
| LED nominālā strāva pie pastāvīgas strāvas | 130 mA |
| Aptumšošana 0-10 V | No |
| Aptumšošana 1-10 V | No |
| DALI aptumšošana | No |
| Aptumšot DMX | No |
| Aptumšošanas potenciometrs (integrēts) | No |
| GPRS aptumšošana | No |
| Dimming LineSwitch | No |
| Aptumšošanas ražotāja patentēta sistēma | No |
| Aptumšošanas tīkla sprieguma modulācija | No |
| Aptumšošanas fāzes atslēgšana | No |
| Aptumšošanas fāzes pārslēgšana | No |
| Programmējama aptumšošana | No |
| RF aptumšošana | No |
| Aptumšojoša sinusoidālā viļņa samazināšana | No |
| Aptumšošana Touch un Dim | No |
| Aptumšojošs Zigbee | No |
| Aptumšošana ar spiedpogu | No |
| Nav aptumšošanas funkcijas | No |
| Aptumšošana DSI | No |
| Savietojams ar Apple HomeKit | No |
| Savietojams ar Google palīgu | No |
| Savietojams ar Amazon Alexa | No |
| Aptumšošana DALI-2 | No |
| Regulējama krāsu temperatūra | Nepārtraukti maināms |
| Regulējams gaismas plūsma | Nepārtraukti maināms |
| Regulējams stara leņķis | Nav |
| Maināms vadības mehānisms | No |
Ceiling Lights with Human Centric Lighting Technology. Product features: Automated biorhythm feature. Innovative Fullspectrum SunLike LEDs with CRI95. SunLike LEDs with reduced Blue Light in LED Spectrum. Innovative luminaire coating-technology fighting household germs and odors. Controllable via LEDVANCE SMART+ App (with minimum Android 8.0 or iOS 14.0). Controllable via voice control available: Google Assistant or Amazon Alexa. Adjustable color temperature via Tunable White: 2,200…5,000 K. Dimmable. Product benefits: Adapts the light according to your Biorhythm: the right light at the right time. Enable increased concentration and efficiency. Improve overall activity level and daytime alertness. Improve sleeping rhythm and –intensity. Improve optic convenience. Enables an improved level of clean-air-safety by killing residential germs and bad odors. Homogenous light distribution. Easy and quick installation. Areas of application: Indoor applications. Kitchens, living rooms, children's rooms or home offices. Equipment / Accessories: Complete mounting and connecting accessories included. Control via app or voice control requires compatible Smart home system. For control via LEDVANCE SMART+ App, a smartphone or tablet is required (with minimum Android 8.0 or iOS 14.0).