| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | SubstiTUBE T8 EM VALUE 17 W/8000 K 1200 mm |
| Zīmols | OSRAM |
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Aptumšojams | No |
| Krāsu atveidošanas indekss CRI | 70-79 |
| Diametrs | 25 mm |
| Lampas efektivitāte | 105 lm/W |
| Lampas forma | Caurule, divpusēja |
| Garums | 1208 mm |
| Nominālais spriegums | 220 V |
| Krāsu temperatūra | 8000 K |
| Lampas jauda | 17 W |
| Gaismas plūsma | 1800 lm |
| Kvēlspuldze | No |
| Stara leņķis | 130 ° |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4058075022805 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 4058075022812 |
| Krāsa | Balts |
| Sprieguma veids | AC |
| Ar tālvadības pulti | No |
| Energoefektivitātes klase | A+ |
| Iespējama attālināta darbība | No |
| Gaismas krāsa saskaņā ar EN 12464-1 | Dienas gaisma balta > 5300 K |
| Vidējais nominālais kalpošanas laiks | 30000 h |
| Nominālā strāva | 142 mA |
| Svērtais enerģijas patēriņš 1000 stundās | 17 kWh |
| Ir pieejams IFTTT atbalsts | No |
| Krāsu konsistence (McAdam elipse) | SDCM6 |
| Min. pārslēgšanas ciklu skaits | 15000 |
| Nominālā gaismas plūsma saskaņā ar IEC 62612 | 1800 lm |
| Savietojams ar Apple HomeKit | No |
| Savietojams ar Google palīgu | No |
| Savietojams ar Amazon Alexa | No |
| Energoefektivitātes klase saskaņā ar ES regulu 2019/2015 | A |
| Energoefektivitātes indekss (EEI) | 0.14 |