SU204MR-K30 Miniature Circuit Breaker - 4P - K - 30 A image 3
MD99 thumbnail 1
MD01 thumbnail 2
SU204MR-K30 Miniature Circuit Breaker - 4P - K - 30 A thumbnail 3
SU204MR-K30 Sicherungsautomat K-Char., 10kA, 30A, 4P, RTT
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz nākamajam cenrādim vai kamēr prece ir krājumā
EAN: 4016779959537
MPN: 2CDS274347R0527
Kaste: 2
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 4-6 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums SU204MR-K30 Miniature Circuit Breaker - 4P - K - 30 A
Zīmols ABB
Kategorijas Modulārie automātslēdži (MCB)
Harmonizētās sistēmas kods 8536 2010 00
ETIM EC000042
Nominālā strāva 30 A
Nominālais spriegums 400 V
Atbrīvošanas raksturlielums K
Platums moduļu atstarpju skaitā 4
Stabu skaits (kopā) 4
Nominālā īssavienojuma pārtraukuma jauda Icn saskaņā ar EN 60898 pie 230 V 10 kA
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 4016779960571
Iepakojuma līmenis 2 4016779981293
Citi tehniskie dati
Sprieguma veids AC
Iebūvēts dziļums 71 mm
Biežums 50-60 Hz
Nominālais izolācijas spriegums Ui 440 V
Strāvas ierobežošanas klase 3
Virssprieguma kategorija 3
Piesārņojuma pakāpe 2
Sprādziendrošs No
Aizsardzības pakāpe (IP) IP20
Aizsargājamo stabu skaits 4
Vienlaicīgi pārslēdz nulles vadītāju No
Savienojams vadītāja šķērsgriezums ciets kodols 0-35 mm²
Savienojams vadītāja šķērsgriezums vairāku vadu 0-25 mm²
Apkārtējās vides temperatūra darbības laikā -25-55 °C
Iegremdēta uzstādīšana No
Iespējams papildus aprīkojums Yes
Nominālā īssavienojuma pārtraukuma jauda Icn saskaņā ar EN 60898 pie 400 V 10 kA
Nominālā īssavienojuma pārtraukuma jauda Icu saskaņā ar IEC 60947-2 pie 230 V 10 kA
Nominālā īssavienojuma pārtraukuma jauda Icu saskaņā ar IEC 60947-2 pie 400 V 10 kA
Nominālais impulsu izturības spriegums Uimp 4 kV
Apraksts
SU204MR-K30 MCB K-Char., 10kA, 30A, 4P, RTT UL 489, Ring Cable Lug