SU201M-Z25 Miniature Circuit Breaker - 1P - Z - 25 A image 1
SU201M-Z25 Miniature Circuit Breaker - 1P - Z - 25 A image 2
MD01 image 3
MD99 image 4
MD99 image 5
SU201M-Z25 Miniature Circuit Breaker - 1P - Z - 25 A image 6
SU201M-Z25 Miniature Circuit Breaker - 1P - Z - 25 A image 7
SU201M-Z25 Miniature Circuit Breaker - 1P - Z - 25 A thumbnail 1
SU201M-Z25 Miniature Circuit Breaker - 1P - Z - 25 A thumbnail 2
MD01 thumbnail 3
MD99 thumbnail 4
MD99 thumbnail 5
SU201M-Z25 Miniature Circuit Breaker - 1P - Z - 25 A thumbnail 6
SU201M-Z25 Miniature Circuit Breaker - 1P - Z - 25 A thumbnail 7
MCB SU200M 1P K25 10kA UL489
Piegādātāja krājumā
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā, kamēr prece ir krājumā
EAN: 4016779932998
MPN: 2CDS271337R0518
Iepakojums: 1
Kaste: 77
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: Pēc pieprasījuma
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums SU201M-Z25 Miniature Circuit Breaker - 1P - Z - 25 A
Zīmols ABB
Kategorijas Automātslēdži 25A
Harmonizētās sistēmas kods 8536 2010 00
ETIM EC000042
Nominālā strāva 25 A
Nominālais spriegums 277 V
Atbrīvošanas raksturlielums Z
Platums moduļu atstarpju skaitā 1
Stabu skaits (kopā) 1
Nominālā īssavienojuma pārtraukuma jauda Icn saskaņā ar EN 60898 pie 230 V 11.2 kA
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 4016779932998
Iepakojuma līmenis 2 4016779938433, 4016779932998
Citi tehniskie dati
Sprieguma veids AC/DC
Iebūvēts dziļums 69 mm
Biežums 50-60 Hz
Nominālais izolācijas spriegums Ui 440 V
Strāvas ierobežošanas klase 3
Virssprieguma kategorija 3
Piesārņojuma pakāpe 3
Sprādziendrošs No
Aizsardzības pakāpe (IP) IP20
Aizsargājamo stabu skaits 1
Vienlaicīgi pārslēdz nulles vadītāju No
Savienojams vadītāja šķērsgriezums ciets kodols 0-35 mm²
Savienojams vadītāja šķērsgriezums vairāku vadu 0-25 mm²
Apkārtējās vides temperatūra darbības laikā -25-55 °C
Iegremdēta uzstādīšana No
Iespējams papildus aprīkojums Yes
Nominālā īssavienojuma pārtraukuma jauda Icu saskaņā ar IEC 60947-2 pie 230 V 15 kA
Nominālais impulsu izturības spriegums Uimp 4 kV
Lejupielādes
Apraksts
SU201M-Z25 Miniature Circuit Breaker Z-Char., 10kA, 25A, 1P UL489