| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Strip 20x2.5mm Cu coil length approx. 100m |
| Zīmols | Dehn |
| Kategorijas |
Lightning Protection Components
|
| Izcelsmes valsts* | DE |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 7409 1100 00 |
| ETIM | EC001468 |
| Platums | 20 mm |
| Biezums | 2.5 mm |
| Materiāls | Vara |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4013364018891, 4013364018891 |
| Virsmas aizsardzība | Neapstrādāts |
| Svars | 45 kg/100 m |