| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Strap To Go | Battery light | White/Black |
| Zīmols | NORDLUX |
| Izcelsmes valsts* | DK |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 9405 2140 00 |
| ETIM | EC000302 |
| Krāsu korpuss | Citi |
| Krāsu atveidošanas indekss CRI | 80-89 |
| Augstums/dziļums | 150 mm |
| Krāsu temperatūra | 2700 K |
| Maks. sistēmas jauda | 2.5 W |
| Nominālā gaismas plūsma saskaņā ar IEC 62722-2-1 | 300 lm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5701581452480 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 5701581452398 |
| Mājokļa materiāls | Plastmasas |