| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Strap | Table lamp | White |
| Zīmols | NORDLUX |
| Kategorijas |
Galda lampas
|
| Izcelsmes valsts* | DK |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 9405 2190 00 |
| Krāsu korpuss | Balts |
| Garums | 250 mm |
| Augstums/dziļums | 550 mm |
| Nominālais spriegums | 220-240 V |
| Maks. sistēmas jauda | 40 W |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5701581397088 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 5701581396999 |
| Lampas turētājs | E27 |
| Mājokļa materiāls | Citi |