| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Strap 16 | Table lamp G9 | Brushed steel |
| Zīmols | NORDLUX |
| Izcelsmes valsts* | DK |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 9405 2150 00 |
| ETIM | EC000302 |
| Platums | 165 mm |
| Krāsu korpuss | Citi |
| Garums | 165 mm |
| Augstums/dziļums | 437 mm |
| Nominālais spriegums | 230 V |
| Maks. sistēmas jauda | 25 W |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5704924000386 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 5708839000387 |
| Lampas turētājs | G9 |
| Mājokļa materiāls | Stikls |