| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Strap 15 G9 | Wall light | White |
| Zīmols | NORDLUX |
| Izcelsmes valsts* | DK |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 9405 1150 00 |
| ETIM | EC002892 |
| Krāsu korpuss | Balts |
| Augstums/dziļums | 170 mm |
| Nominālais spriegums | 230 V |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP23 |
| Maks. sistēmas jauda | 28 W |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5701581397484 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 5701581397392 |
| Lampas turētājs | G9 |
| Mājokļa materiāls | Stikls |