| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | XELP-138526600. LV switchgear |
| Zīmols | EATON |
| Kategorijas |
Assembly Accessories and Parts
|
| Izcelsmes valsts* | DE |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8301 6000 00 |
| Platums | 15 mm |
| Augstums | 12 mm |
| Dziļums | 15 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4015081698936 |