| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | STN contr. transf. increased du/dt load |
| Zīmols | EATON |
| Kategorijas |
Low Voltage Transformers
|
| Izcelsmes valsts* | AT |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8504 3180 00 |
| ETIM | EC002486 |
| Platums | 85 mm |
| Augstums | 91 mm |
| Dziļums | 97 mm |
| Būvēts kā drošības transformators | No |
| Būvēts kā izolējošais transformators | No |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4015081631711 |
| Moduļu versija | No |
| Piemērots montāžai uz PCB | No |
| Gredzena kodols | No |
| Būvēts kā enerģijas taupīšanas transformators | No |
| Izturīgs pret īssavienojumu | No |