| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | RISE PART FLAT 100 H=60 D=1.0 Zplus |
| Zīmols | Schneider Electric |
| Izcelsmes valsts* | NL |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 7308 9098 00 |
| ETIM | EC002400 |
| Virsmas aizsardzība | Galvaniski/elektrolītiski cinkots un pārklāts |
| Materiāls | Tērauds |
| Iekšējais rādiuss | 0 mm |
| Kabeļu teknes platums | 60 mm |
| Kabeļu teknes augstums | 100 mm |
| Virziena maiņa | Vertikāli augšupejošs |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3606480783708 |
| Modelis | Bez savienotāja |
| RAL numurs | 0 |
| Materiāla biezums | 0 mm |
| Ar vāku | No |