| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Stickervel Hafonorm Consumer Unit |
| Zīmols | ABB |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8537 1098 00 |
| ETIM | EC001288 |
| Platums | 0 mm |
| Augstums | 0 mm |
| Diametrs | 0 mm |
| Garums | 0 mm |
| Magnētisks | No |
| Caurspīdīgs | No |
| Fluorescējošs | No |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8712507452290 |