STEPPER DRIVE SD315ON10B400 image 1
STEPPER DRIVE SD315ON10B400
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz nākamajam cenrādim vai kamēr prece ir krājumā
EAN: 3606485186146
MPN: SD315ON10B400
Iepakojums: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 4-6 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums STEPPER DRIVE SD315ON10B400
Zīmols Schneider Electric
Kategorijas Frekvenču pārveidotāji ≤ 1 kV
Izcelsmes valsts* DE
Harmonizētās sistēmas kods 8504 4090 00
ETIM EC001857
Tīkla spriegums 24-48 V
Tīkla frekvence 50/60 Hz
Fāžu skaita ievade Citi
Relatīvā simetriskā tīkla sprieguma pielaide 10 %
Relatīvā simetriskā tīkla frekvences pielaide 5 %
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 3606485186146
Citi tehniskie dati
Platums 74.5 mm
Augstums 117 mm
Dziļums 23.5 mm
Ar vadības elementu No
Digitālo ieeju skaits 6
Digitālo izeju skaits 2
Analogo ieeju skaits 3
Analogo izeju skaits 1
Atbalsta protokols LON No
Rūpniecisko Ethernet interfeisu skaits 0
HW interfeisu skaits RS-232 0
HW interfeisu skaits RS-422 0
HW interfeisu sērijas TTY skaits 0
HW interfeisu skaits USB 0
Paralēlo HW interfeisu skaits 0
Citu HW interfeisu skaits 0
Ar optisko interfeisu No
Atbalsta protokols TCP/IP No
Atbalsta protokols ASI No
PROFIBUS atbalsta protokols No
Atbalsta protokols CAN No
INTERBUS atbalsta protokols No
KNX atbalsta protokols No
Modbus atbalsta protokols No
Atbalsta protokols Data-Highway No
Atbalsta protokols DeviceNet No
SUCONET atbalsta protokols No
Atbalsta protokols citām kopņu sistēmām No
Aizsardzības pakāpe (IP) IP20
Ar datora savienojumu No
SERCOS atbalsta protokols No
INTERBUS drošības atbalsta protokols No
Iespējama 4 kvadrantu darbība No
PROFINET saskarņu skaits 0
Pārveidotāja veids Citi
Izvades fāžu skaits Citi
Integrēta pārrāvuma pretestība No
Pielietojums industriālajā zonā atļauts No
Atļauts pielietot sadzīves un tirdzniecības zonās No
Maks. izejas frekvence 200000 Hz
Maks. izeja pie lineāras slodzes pie nominālā izejas sprieguma 0 kW
Maks. izeja pie kvadrātiskās slodzes pie nominālā izejas sprieguma 0 kW
Atbalsta protokols AS-interfeisa drošībai darbā No
DeviceNet Safety atbalsta protokols No
Atbalsta protokols EtherNet/IP No
Atbalsta protokols Foundation Fieldbus No
PROFINET CBA atbalsta protokols No
PROFINET IO atbalsta protokols No
PROFIsafe atbalsta protokols No
Atbalsta protokols SafetyBUS lpp No
Maks. izejas spriegums 30 V
Nominālā izejas strāva I2N 10 A