| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Steinel Reservekap t.b.v. P1 |
| Zīmols | STEINEL |
| Harmonizētās sistēmas kods | 9405 9110 00 |
| ETIM | EC002558 |
| Krāsa | Balts |
| Platums | 0 mm |
| Stara leņķis | 0 ° |
| Piederuma/rezerves daļas veids | Vāks |
| Diametrs | 0 mm |
| Garums | 0 mm |
| Augstums/dziļums | 89 mm |
| Materiāls | Plastmasas |
| Sega veida | Opāls |
| Gaismas izvads | Tiešais |
| Gaismas koplietošana | Simetrisks |
| Režģis perforēts | No |
| Atstarotājs perforēts | No |
| Režģa/atstarotāja dizains | Nav |
| Gaismas sadalītājs | Nav |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4007841008468 |