| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Steinel Lijmpistool GluePRO 400 LCD in koffer |
| Zīmols | STEINEL |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8419 8998 00 |
| ETIM | EC001382 |
| Iesildīšanās laiks | 2 min |
| Nominālais enerģijas patēriņš | 110 W |
| Maks. nūjas garums | 300 mm |
| Maks. nūjas diametrs | 11.7 mm |
| Maks. līmes ietilpība | 30 g/min |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4007841052690 |
| Platums | 82 mm |
| Augstums | 212 mm |
| spriegums | 230 V |
| Biežums | 50-60 Hz |
| Garums | 282 mm |
| Mašīnas svars | 0.6 kg |