| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Steinel lijmpatronen 300mm Cristal O11mm 300 g |
| Zīmols | STEINEL |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8205 5980 00 |
| ETIM | EC000623 |
| Krāsa | Bezkrāsains |
| Diametrs | 11 mm |
| Garums | 300 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4007841052645 |
| Svars | 300 g |
| Caurspīdīgs | Yes |