| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Steinel HL Actieset HL1620 KF, incl. mondstuk 50mm |
| Zīmols | STEINEL |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8419 8998 00 |
| ETIM | EC001383 |
| Ar temperatūras kontroli | Yes |
| Nominālais enerģijas patēriņš | 160 W |
| Gaisa tilpums | 0 l/min |
| Gaisa plūsmas kontrole | Pozīcijas |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4007841013622 |
| Platums | 86 mm |
| Augstums | 200 mm |
| Garums | 252 mm |
| Temperatūra | 300-500 °C |
| Mašīnas svars | 0.67 kg |
| Ar temperatūras indikāciju | Yes |