| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Steinel HG2320E ESD Heteluchtpistool |
| Zīmols | STEINEL |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8419 8998 00 |
| ETIM | EC001383 |
| Ar temperatūras kontroli | Yes |
| Nominālais enerģijas patēriņš | 0 W |
| Gaisa tilpums | 500 l/min |
| Gaisa plūsmas kontrole | Pozīcijas |
| Barošanas spriegums | 220-240 V |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4007841020811 |
| Platums | 87 mm |
| Augstums | 200 mm |
| Garums | 253 mm |
| Temperatūra | 80-650 °C |
| Mašīnas svars | 1.044 kg |
| Ar temperatūras indikāciju | Yes |