| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Steinel Heteluchtpistool HL 1821 S |
| Zīmols | STEINEL |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8419 8998 00 |
| ETIM | EC001383 |
| Ar temperatūras kontroli | Yes |
| Nominālais enerģijas patēriņš | 1800 W |
| Gaisa tilpums | 0 l/min |
| Gaisa plūsmas kontrole | Pozīcijas |
| Barošanas spriegums | 220-230 V |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4007841068929 |
| Platums | 200 mm |
| Augstums | 80 mm |
| Biežums | 50-60 Hz |
| Garums | 252 mm |
| Temperatūra | 300-550 °C |
| Mašīnas svars | 720 kg |
| Ar temperatūras indikāciju | Yes |