| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Steinel Aanwezigheidsmelder LiveLink Corridor Set |
| Zīmols | STEINEL |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8536 5080 00 |
| ETIM | EC000533 |
| Modelis | Gaismas kontroles sistēmas komplekts |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4007841052836 |
| Platums | 120 mm |
| Augstums | 120 mm |
| Dziļums | 120 mm |
| Diametrs | 0 mm |