| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Steinel Presence detector IR Quattro SLIM KNX |
| Zīmols | STEINEL |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8536 5019 00 |
| ETIM | EC001582 |
| Autobusu sistēma KNX | Yes |
| Autobusu sistēmas radio bieži | No |
| Autobusu sistēma Powernet | No |
| Ar autobusa savienojumu | Yes |
| Citas autobusu sistēmas | Nav |
| Autobusu sistēma LON | No |
| Autobusu sistēma KNX radio | No |
| Radio bieži divvirzienu | No |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4007841008888 |
| Montāžas metode | Citi |
| Krāsa | Balts |
| Virsmas aizsardzība | Citi |
| Aizsardzība pret šļūteni | Yes |
| Kanālu skaits | 4 |
| Kāpņu telpas uzraudzība | Yes |
| Materiāla kvalitāte | Termoplasts |
| Pārslēgšanas jauda | 0 W |
| Maks. transmisijas diapazons frontāli | 2 m |
| Maks. pārraides diapazons uz sāniem | 2 m |
| Digitālo ieeju skaits | 0 |
| Materiāls | Plastmasas |
| Diametra noteikšanas diapazons uz grīdas | 4 m |
| Apakšstacijas ieeja | Yes |
| RAL numurs (līdzīgs) | 9010 |
| Mācīšanas funkcija reakcijas vērtības spilgtumam | Yes |
| Darbības režīma slēdzis | No |
| Caurspīdīgs | No |
| Dzīvnieku zona | No |
| Atklāšanas leņķis vertikāls | 71 ° |
| Atklāšanas leņķis horizontāls | 360 ° |
| Min. ieslēgšanās laiks | 0 s |
| Maks. cikls | 255 min |
| Reakcijas vērtības spilgtums regulējams | Yes |
| Izslēgšanas aizkaves pašmācība | Yes |
| Optimāls montāžas augstums | 2.8 m |
| Min. iebūvētās instalācijas kastes dziļums | 66 mm |
Vācu kompānija STEINEL piedāvā intelektuālo produkciju un gudrus inženiertehniskus risinājumus, profesionālai lietošanai. Galvenā uzmanība tiek pievērsta energoefektivitātei, augstas kvalitātes LED gaismas avotu ražošanai un modernajām sensoru tehnoloģijām. STEINEL PROFESSIONAL sortiments iekļauj sevī automatizētu un efektīvu apgaismojumu. Austas kvalitātes produkcija ir ļoti ērta ikdienas lietošanai mājas un birojos. Intelektuālās tehnoloģijas ļauj radīt komfortablu un drošu vidi cilvēkiem, kā arī nodrošina nepārtrauktu darbību. Izmantojot automatizētu apgaismojumu, patērētājs garantēti samazinā elektroenerģijas izmaksas. Augsta kvalitāte, ilgs kalpošanas laiks, nepārtraukts darbs un izmantošanas drošība, tas viss raksturo STEINEL apgaismes produkciju. STEINEL kompānijai uzticas tādi pasaules slaveni zīmoli, kā Nespresso, BOSCH, Miele, Siemens, Versace, Kärcher un daudzi citi.