| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Steinel Aanwezigheidsmelder IR Quattro DALI 2 MP48 |
| Zīmols | STEINEL |
| ETIM | EC001582 |
| Krāsa | Balts |
| Kanālu skaits | 0 |
| Pārslēgšanas jauda | 0 W |
| Maks. transmisijas diapazons frontāli | 0 m |
| Maks. pārraides diapazons uz sāniem | 0 m |
| Digitālo ieeju skaits | 0 |
| Materiāls | Plastmasas |
| Diametra noteikšanas diapazons uz grīdas | 0 m |
| RAL numurs (līdzīgs) | 0 |
| Min. ieslēgšanās laiks | 0 s |
| Maks. cikls | 0 min |
| Min. iebūvētās instalācijas kastes dziļums | 0 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4007841008239 |